15 травня 2021 року виповнюється 130 років з дня народження  Михайла  Опанасовича Булгакова (1891-1940 рр.) – російського  письменника, драматурга, одного з кращих авторів першої половини 20 століття.  М. Булгаков - автор  геніальних романів «Майстер і Маргарита», «Біла гвардія», «Собаче серце». Його п'єси та оповідання користуються величезним успіхом.

Михайло Булгаков народився в Києві, де минули його дитячі роки та молодість. Картини рідного міста, традиції батьківської родини, пережиті буремні події в Києві мали для нього велике значення.

Золотокупольний, потопаючий в садах Київ з Володимирською гіркою над Дніпром, Андріївським узвозом, колоритним Подолом, де неначе зійшлися пісенна народність і столична культура, залишився назавжди для Булгакова найпривабливішим містом на землі.

Саме з улюбленим містом Михайла Булгакова знайомить  нас фотоальбом  Анатолія  Кончаковького та Дмитра Малкова   «Киев Михаила  Булгакова»,  який пропонуємо оглянути віртуально. Погортати сторінки альбому, детальніше розглянути фотографії Києва початку 20 століття можна в науковому читальному залі бібліотеки.