25 квітня «Мандрівний читальний зал» наукової бібліотеки Глухівського НПУ ім. О. Довженка був запрошений кафедрою іноземних мов та методики викладання на Шекспірівські читання «Shakespeare in love», присвячені Міжнародному дню англійської мови.

Бібліотекою була представлена тематична книжкова виставка «Таємничий геній Вільяма Шекспіра», що органічно перекликалась з атмосферою заходу. Експоновані книги ознайомили учасників та гостей заходу з історією англійської літератури періоду життя Шекспіра, з біографією англійського барда. Були представлені літературно-критичні матеріали, літературно-наукові дослідження, що стосувалися його творчого доробку й самої таємничої особистості В. Шекспіра. На виставці презентовано й методичні матеріали англійською мовою з періодичних видань, таких, як: «Іноземні мови в школах України», «Англійська мова та література» та ін.

Не тільки бібліотекарі, а й усі глядачі були вражені умінням студентів-філологів декламувати англійською мовою уривки з «Гамлета», «Ромео й Джульєтти» та сонети Шекспіра. Яскраві виступи та гра учасників заходу створили святкову театральну атмосферу в аудиторії.

Колектив бібліотеки вдячний організаторам за запрошення. Сподіваємося на майбутню співпрацю.