Книжково-ілюстративна виставка «Титан Високого Відродження» присвячена 545-річчю від дня народження видатного італійського скульптора, художника, архітектора та поета – Мікеланджело  Буонарроті.

Його найвідоміші роботи статуї «Вакх», «Повсталий раб», «Вмираючий раб», «Мойсей», група «Оплакування Христа», зведення церкви Сан-Лоренцо у Флоренції та собору Святого  Петра в Римі. Однак немає жодного творіння, рівного фрескам у Сікстинській капелі.

Мікеланджело ще й чудовий поет. Його поезія відрізняється глибиною думки й трагізмом.

На виставці, присвяченій ювілею великого майстра епохи Відродження, представлені альбоми із зображеннями його робіт, книги, журнальні публікації, які розкривають життєвий та творчий шлях Мікеланджело.

Серед видань слід відмітити:

«Життєписи найславетніших живописців, скульпторів та архітекторів» Джорджо Вазарі, що складаються з 12 біографій, присвячених корифеям італійського мистецтва.

«Дневник Микеланджело» Роландо  Кристофанелли - це оригінальний художній твір про Мікеланджело – людину та митця. Він розгортається в формі щоденника, який веде герой.

Поетичні твори Мікеланджело Буонарроті представлені в збірках «Европейские поэты Возрождения» та «Западноевропейский сонет ХІІІ-ХVІІ века».

Виставка розміщена в читальному залі наукової літератури (4 корпус, 432 аудиторія).